| Neindemanatul a întrebat:

As vrea sa comand un karambit fade de pe net,ce se intampla daca l comand si sunt minor? Pot sa l primesc sau? Pe site scrie ca minorii nu au voie, inseamna ca nu mi l da curierul?

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Toate site'urile au fost obligate de valve sa precizeze ca nu sunt afiliati cu valve si ca minorii nu au voie.
Normal ca o sa primesti cutitul.

| UserRo10 a răspuns:

Nu o sa stie ca esti minor. Daca reusesti sa il comanzi, curierul nu stie ce se afla in pachet, asa ca daca ii dai banii, eu o sa iti dea coletul

| MaoItsMe a răspuns:

O sa il primesti, odata ce platesti pentru el de ce sa nu ti-l aduca