| Decebalul a întrebat:

As vrea sa cumpar ceva in jocul Team Fortress 2, dar problema e ca nu prea am experienta in treburile astea, adica nu stiu cum sa cumpar lucrurile necesare. Daci, intru in magazinul Mann Co, imi aleg lucrurile, si dupa imi cere sa completez spatiile acealea cu adresa, cod postal, numar de telefon si dupa imi mai apare inca o pagina in care trebuie sa completez chestii legate de PayPal. As vrea sa stiu dace e strict necesar sa am card ca sa pot cumpara aceste lucruri, pentru ca eu am pe telefon 5 euro, cu care voiam sa imi cumpar cate ceva.Nu se poate sa cumpar doar cu telefonul?

1 răspuns:
| superoidxxl a răspuns:

Nu,iti trebuie PayPal neaparat ca sa poti cumpara obiecte in team fortress 2.