| Cocolynno a întrebat:

As vrea sa imi iau un bradut artificial cu fibra optica si nu gasesc.Ma puteti ajuta cu adresa unui magazin virtual sau o idee ...Multumesc

Răspuns Câştigător
| enamel a răspuns:

Gasesti in Carrefour, malluri...thinking chiar ieri am vazut oferte...

2 răspunsuri:
| enamel a răspuns:

@ gh0stryder99 : buna astalaughinglaughingdesi e un pic expiratahee hee

| spad3r a răspuns:

As vrea sa imi iau un bradut artificial cu fibra optica si nu gasesc.As vrea sa imi iau un bradut artificial cu fibra optica si nu gasesc.Toti brazii cu fibra optica sa apeleze la mine... scuze nu m-am putut abtine