| SerbanElyan a întrebat:

As vrea sa ma ajutati sa imi gasesc un telefon potrivit, deoarece eu cate vad, si imi plac nu au ce imi trebuie... As vrea sa aiba urmatoarele caracteristici:

-sa aiba bluetooth.
-sa aiba sistem de operare android (unul mai nou... ultimii ani).
-sa aiba o camera cat mai mare
-sa pot instala jocuri mai mari de 1MB (nu ca la corby-ul meu... doar 500KB)
-sa nu aiba aspect de caramida, ca un LG KP500 cookie. =]
-sa fie touchscreen.
-sa aiba wi-fi.
-sa fie compatibil cu cablurile USB, nu ca la alte telefoane care aveau mufe speciale, cuu cabluri greu de gasit...
-sa aiba java.
-OPTIONAL comanda vocala.
-OPTIONALGPS.
-OPTIONAL meniu in limba romana.
-OPTIONAL rezistent la apa si zgarieturi pe ecran.

Lasati numele telefonului cu cele mai multe caracteristici in raspuns... Multumesc anticipat! D

5 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Vrei si aia vrei si cealalta! nu cumva vreisa ti-l cumparam noi? ia iesi putin din casa sa iti racoresti creierasul ala al tau sa vezi cate telefoane sant pe la magazine! APP nu ai iesit inca?

| dianna92 a răspuns:

Intra pe emag.ro sau orice alt magazin online care vinde si telefoane, baga la filtre caracteristicile dorite si vezi ce telefoane iti da ca rezultat. de acolo iti alegi tu

| Ciocolatica13 a răspuns:

Poi...Samsung Galaxy Fit, sau Samsung Galaxy S, Galaxy S II sau Galaxy S III [galaxy III e cel mai nou ]

| Vunelorescu a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 sau Samsung galaxy gio sau HTC (oricare thinking) sau iphone ca doar e generatia fitelor sau daca vrei ceva prost mai rau decat Nokia 1100 iti recomand Samsung galaxy s3 laughing (foarte prost "" cu ghilimele)