| celeron23loveanime a întrebat:

As vrea sa stiu daca stie cineva ce s-a intamplat cu saitul "Anime Ro Sub"? As vrea sa stiucan isi va reveni...

Răspuns Câştigător
| xMihaela a răspuns:

Poi si la mine nu a mers timp de 2 zile si imi aparea ca cica dureaza 29 de zile sa se incarce dar a dat cineva de pe TPU un link am intrat si a mers...

1 răspuns:
| VioreL_8246 a răspuns:

E blocat pentru o perioada... se poate lucra la el, si ca sa nu dea erori la useri la blocat! happy asa fac in general, eu astept netdrive.we de 2 saptamani