| colortown54 a întrebat:

As vrea si eu sa dau la liceul economic, profilul servici.Ma puteti sfatui care este materia de baza si ce poti ajunge in viata?
care vreti sa ma ajutati dati add la idul color.town54...
va astept

1 răspuns:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Liceul Economic "Costin C. Kiritescu"? Materia de baza ar fi matematica.La profilul "Filiera tehnologica-SERVICII-Economic" te poti face tehnician in activitati economice.[am acea brosura cu licee.acolo spune ca asta te poti facehappy.]Te mai pot lamurii cu ceva? Succes!:*