| mageeee a întrebat:

Asteptati sarbatorile de iarna

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că tată lumea aştaptă de la mic la mare.Cu asemenea zăpadă este o splendoare. Sărbători la greu:crăciunul.Sf.Stefan,Revelion,Sf.Ion.Trai pe vătrai! La Mulţi Ani de pe acum!

| bloodyhell a răspuns:

Nu mersi

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Dap cu totii le asteptam...sarbatorim u cei dragi, asteptam venirea unui an nou etchappy

| Smiiiley a răspuns:

O întrebare are nevoie de semnul întrebăriiwinking.
Şi da, aştept sărbătorile cu nerăbdare.

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Da pentru ca imi place ca ii asa frumos adica impreuna cu toti stam ei de carciun zic ca e zapada nu iarna laughing si imi place sa stiu ca ma pregatesc sa fie totul ok si bradul si mancarea si filmele si tot ah ce mi place

| claudiulihor a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaa!

| rimbuiulianamaria a răspuns:

Normal ca le-astept. Cine nu mai asteapta sarbatorile. Ce intrebare stupida.

| mageeee explică:

Da