| stefanhaiosu a întrebat:

Auziti cum fac sa tritrez niste desene animate in romana cu voce de ex cum faca astia de la satana cartoons?
Ziceti

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Titrarea se refera la traducere.Ce vrei tu este sa faci dublaj in limba romana.atunci ai nevoie de un program de editare video in care sunetul inistial in dai secvential pe mut si bagi vocea ta acolo unde este cazul.

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, dai mute la videoclipul respectiv iar la majoritatea programelor de editat in partea de jos te vei inregistra vorbind si iti vei adauga vocea acolo la ce secventa doresti.