| marcalex a întrebat:

Avem un om de turtă dulce care sta intr-o casă de turtă dulce. Casa e facuta din carnea omului de turtă dulce sau omul e facut din casa?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Niciuna.
Le au facut cofetari diferiti.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mda...o intrebare americana ce circula de ceva timp pe net vii sa ne-o traduci. Multumim.

| pufulescu a răspuns:

Asa cum ai scris, cu cate indicii dai, nu se poate face o legatura si spune ca cele doua materiale ar avea ceva in comun afara de compozitie.
Practic ai spus-o la modul " un cutit de fier e intr-o cutie de fier ". Cutitul poate fi facut in China, din fier, si cutia in SUA, tot din fier.