| Nic a întrebat:

Aveti idee de unde as putea cumpara un anume model de ceas?
Mai exact modelul swatch svck4035g.Am gasit doar pe un site la noi dar se pare ca dureaza mult prea mult cu comanda si nu cred ca o sa mi-l aduca in cele din urma.
As vrea sa dau o comanda internationala dar nu stiu incotro sa-mi indrept atentia. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shopmania.ro/magazinonline
Smartbuy.ro
Cauti.ro, ceasuri.pricer.ro
Magazindeceasuri.ro
Aukrol.ro
Store.cellini.ro
Compari.ro
Toate.pricer.ro
williannogueira.com.br
Sigur trebuie sa cauti pe site-uri, succes.

4 răspunsuri:
| Nic explică:

Alina daca gasesti tu da-mi si mie un link.Eu am gasit doar un site ci anume bombastic.ro dar sunt neseriosi.Am cautat pe site-urile romanesti si n-am gasit mai nimic

| Nic explică:

Am gasit la store.cellini.ro modelul insa trebuie sa vad daca il au pe stoc.Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google.ro :swatch svck4035g search ai sa gasesti multe magazine care vand online, din Romania.

| Happy a răspuns:

Swatch svck4035g e super!~