| basexcu a întrebat:

Azi cand am incercat sa instalez win7 imi tot da "No device drivers were found. Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click OK."

am incercat sa instalez iar vista si apoi sa pun win7 asta nou peste el… ce crezi acelasi mesaj imi da acum si la vista… chiar nu stiu ce sa fac…. PLS help! Funda!

ps: placa de baza e ASUS P5LD2-X

1 răspuns:
| arn64 a răspuns:

Chiar nu stiu. Stiu doar ca nu trebuia sa-ti instalezi vista (e windows 98 de acum!) si ar fi trebuit sa instalezi ori direct win 7, ori windows xp.Incearca si tu sa instalezi windows xp.