| SASergiu a întrebat:

Bai, deci... Nu inteleg de ce nu imi merge SAMP-ul. Dau sa ma conectez la un server si imi apare o notificare gen eroare de genul : " SA:MP has crashed. The error report has been generated below". Si nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut Sergiu, această eroare apare des, eu cred că este din cauza update-ului. Cel mai bine dezinstalezi SAMP şi apoi îl instalezi la loc, va merge sigur!
O zi frumoasă!

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!

| florin008 a răspuns:

Salut!
Trebuie sa reinstalezi gta-ul pentru ca asa am avut si eu descarca gta-ul iar dupa aceea descarci samul si il instalezi
Funda?