| AttilaDornIsPower a întrebat:

:3 okay, deci problema este urmatoarea: vreau sa imi fac un tatuaj, dar sunt minora. Din cate am inteles, ar trebui sa aduc la salonul unde imi fac tatuajul o fisa cu acordul parintilor. Am inteles si ca ar trebui sa fie un parinte cu mine atunci cand mi-l fac. Parintii mei sunt de acord, insa nu prea au timp sa vina cu mine, tata lucreaza in alta tara si mama doar lucreaza foarte mult, nu are chef sa vina cu mine. Se poate si fara? Adica doar cu acordul?

Răspuns Câştigător
| BobocelMihai a răspuns:

Daca duci aceea fisa nu ar trebui sa fie cineva cu tine, daca un tutore isi da acordul totul este ok...

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu cred, acordul l-ai putea scrie si tu laughing, trebuie un fel de dovada, dar depinde si de cel care iti face tatuajul.