| zzzupduck a întrebat:

Abia mi-am facut cont pe TPU si nu stiu cum sa imi pun o poza la profil... Cel care imi va explica bine,si corect, va primi funda [daca imi explica si cum dau funditele]. Mersi!:*

Răspuns Câştigător
| BiBiIntraInAjutorPtTPU a răspuns:

Pai vezi ca undeva in stanga paginii o sa gasesti scris Editare profil dai acolo si iti par date ale profilului tau pe undeva pe acolo o sa gasesti scris Selecteaza imagine profil si dedesubt Alege fisierul dai cick acolo si iti alegi poza dorita dupa dai Salveaza profilul si gata.Iar funda unde ti.am raspuns eu la intrebare in dreapta iti apare o funda gri dai clik pe ea si gata ai oferit funda. Ciao si astept funda neaparat tongue

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Bun venit in comunitate! Asta sigur o sa te ajute tpu.ro/intrebari-frecvente

| Ctmfresh28 a răspuns:

Buna,in stanga in lista aia cauti „Editare profil"si intri acolo cauti adauga imagine o cauti prin pc si pai clic pe ea apoi dai open si gata.Acum cu fundele dupa ce vei primi raspunsul meu in dreptul raspunsului va fi o funda in care scrie „alege accest raspuns ca fiind castigator"mie asa imi scrie.
Succes si te rooog da-i funda ca nu am nici una