| rusel a întrebat:

Buna all!
scuze pentru intrebarebatting eyelashes dar sunt curioasa sa aud, daca exista vreun site sau ceva care pot sparge/aflu parola de la cei din reteau de wireless daca dabatting eyelashes imi puteti explicabatting eyelashes!
dau Funda pentru asta!

Răspuns Câştigător
| zxzx a răspuns:

Nu, doar alte metode, dar pentru profesionisti.

4 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Poti sa spargi parolele de wap. cele de wap2 e mult mai greu si trebuie sa folosesti linux

| VasilescuAlexandru a răspuns:

Exista un soft dar este foarte complicat si al trebui sa pornesti cel putin 2-3 calculatoare in paralel ca sa mearga mai repede treaba sau... capu i baza laughing)... funda?

| banditmik90 a răspuns:

O paroal wifi nu se sparge cu 2 sau 3 calculatoare simultan, respectiv raspunsul lui "Tanaru" este fals. O parola de wireless se sparge cu Ubuntu (Linux). Deocamdata numa parolele cu securitate WEP se pot sparge repede, 5-20 de minute. WPA si WPA2 dureaza mult mai mult. Wifislax sau Wifiway sunt sistem operativ Linux (Ubuntu). Cauta tutorial si ai sa gasesti. Succes!

| nicubutuza a răspuns:

Nu sunt site-uri de spart dar sunt profesionisti care stiu cum as fi eu eu stiu sparge parole e usor dar trebuie sa inveti.