| coolgirl1234 a întrebat:

am 12 ani si am o scurgere vaginala alba, dar f. putin galbuie. nu prea am mancarimi si nu am observat ca am simptomele candidozei, dar totusi imi fac griji. credeti ca am altceva?

P. S. nu mi-a venit inca menstruatia

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai daca in vagin nu ai niste bubite albe,nu e candidoza,la candidoza ai si mancarimi.cel mai probabil e secretia de inaintea ciclului, cand ai sa ai crampe la abdomen, sau dureri de spate.sa stii ca se apropiehappy

2 răspunsuri:
| Blue17 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, s-ar putea sa iti vina menstruatia...de candidoza...cauta tratamente pe net!happy
Sper sa te ajute!happyhappyhappy

| coolgirl1234 explică:

Si inca ceva sunt verisoara alinei.ea nu minte ca are 14 ani eu m-am bagat pe contul ei va rogg sa imi raspundeti! dau funda