| Scherimuvi a întrebat:

Am avut o problema cu routerul de la UPC, am fost pentru a denunta problema la respectiva firma de provider si mi-a spus sa-mi configurez routerul din conexiunea Pppoe in conexiune Lan. Ceea ce nu inteleg si nici nu am gasit este: cum schimb conexiune Pppoe in conexiune Lan? cu totul ca n-are logica.

1 răspuns:
| JustABadDay a răspuns:

Hei, uite am avut aceeasi problema dar am rezolvat-o de pe acest site http://programepc.net/configurare-router-rds-conexiune-retea-pppoe/