| anonim_4396 a întrebat:

am de gand sa dau jos kilogramele care s-au pus in timpul sarbatorilor. Am renuntat la sucurile cu acid, acum beau doar apa plata, aproape ca m-am obisnuit sa mananc mere desi sunt alergica la ele, particip la orele de sport saptamanalbig grin dar...nu stiu cu ce sa inlocuiesc sandwichul de la scoala.De obicei mananc unul(cu paine alba) cu sunca sau muschi file. Acum voi inlocui painea alba cu cea neagra dar sunca cu ce sa o inlocuiesc? Merci!

6 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Poti sa nu o inclocuiesti deoarece ea iti da fier si alte alea asta daca nu vrei sa mori de foame, dar poti adauga salata, rosii, castraveti

Daca vrei sa o inclocuiesti poti folosi braza telemea cu ceva salata/rosii.

peace sign

| viatadecacatt a răspuns:

Si eu tot asta am de gand sa fac, la scoala mananc o punga de pufuleti simpli\zi

| Demoiselle a răspuns:

Vrei sa spui ca sunca mea este mai saraca in calorii ca telemeaua ta?thinking

| Demoiselle a răspuns:

@dead.and.gone pufuletii nu te ingrasa? Ok... dar cand ajungi acasa presupun ca o sa-ti fie f foame...vei manca mult si astfel degeaba te-ai abtinut la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu incerci cu o banana? E un fruct care satura. In loc de sunca sau alte mezeluri poti cu friptura rece de vita (faci la cuptor o bucata mai mare, si iti tai cate o felie) sau piept de pui la gratar.

| scarlett a răspuns:

Sunca.pai cu soia?