| Bernoullie a întrebat:

Am doua problemutze: 1. Tocmai mi-am luat un Nokia N97 si cand incerc sa intru undeva imi apare : GPRS not subscribed 2. Cand am pus USB-ul cu telefonul in calculator nu-l citeste. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Nirvana a răspuns:

Sa mi-l trimiti mie.
Eu la Samsungul meu amarat i-am instalat un program de pe net pentru a citi USB-ul. Cred ca aceeasi chestie trebuie sa o faci si tu. Intereseaza-te cum se numeste programul care iti trebuie si instaleaza-l. Iar daca nici asa nu merge nu e nicio rusine sa te duci frumusel de unde l-ai luat si sa ii rogi sa te indrume ei. Totusi varianta cea mai buna este sa mi-l trimiti mie. Oricum aveam nevoie de un telefon nou.

| WildChild a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema doar ca nu am cd-ul de instalare crying va rog putin ajutor sad

| Eduard52 a răspuns:

Daca vrei sa pui ceva pe telefon din calculator trebuie sa instalezi programul de pe cd-ul care ti l-a dat odata cu telefonul.