| Pufi1999 a întrebat:

Am editat timp de o ora un video in windows live movie maker. Cand sa salvez, programul se blocheaza si se inchide. Cum ar fi... am muncit pentru nimic. Pot cumva in vreun fel sa recuperez ce am facut sau e imposibil?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Salveaza cand esti gata, ca proiect, astfel nu pierzi nimic. Altfel muncesti degeaba.

| horia2012 a răspuns:

Incearca si dezinstaleaza totusi windows live si instaleaza windows movie maker:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=34

| CinevaNou a răspuns:

Daca ai activat optiunea de backup s-ar putea sa gasesti ceva in My Documents\My Videos