| Irina1705 a întrebat:

am foarte mare nevoie de ajutor, caut o farmacie care sa vanda si produse homeopate la Iasi. Trebuie sa imi iau o reteta si caut ca o nebuna si nu gasesc, stie cineva unde in Iasi sau care din farmaciile din Iasi vinde si produse homeopate? Va rog friends din Iasi sa imi sariti in ajutor.Va rog... Adrese?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Incearca sa cauti pe internet. Eu nu sunt din Iasi, ci din Bucuresti. Aici stiu o astfel de farmacie si mai stiu si un cabinet care face tot felul de teste. In fine. Sper sa gasesti.