| Steeff a întrebat:

Am internetul de la Clicknet prin romtelecom si expira contractul in august. Ai mei zic ca nu il mai prelungesc pentru ca nu se merita asa ca as vrea sa stiu ce retea de internet as putea folosi ma gandeam la vodafone sau cosmote. Voi ce parere aveti? big grin. Mersi. >big grin

5 răspunsuri:
| James_2956 a răspuns:

Decat Vodafone sau Cosmote,mai bine iti prelungesti contractul cu Clicknet(ambele sunt depasite,doar reclama e de ei)
Cel mai bun net din tara e fara indoiala RDS, iar daca nu poti sa treci pe acesta, iti recomand sa ramai pe Clicknetwinking

| marcela290 a răspuns:

Te-as sfatui sa incepi a folosi internetul de la upc. este foarte rapid si are un pret bun. fundita?big grin

| Aleqa a răspuns:

Pai eu una am netul de la RDS/RCS si sunt foarte multumita...Eu ti'as spune sa il iei pe acesta.Nu ai pentru cewinking

| Raluka98 a răspuns:

Eu am Vodafone si este super

| radu85 a răspuns:

Nu! nu! cel mai bun internet e cel de la 2fast! e cel mai bun si are cea mai mare viteza!