| Andrei_Marius_1994 a întrebat:

Buna,am intrat acum in clasa 9 la un liceu pe siinte ale naturi dar eu nu voiam la acest profil ci la sociale.
MA pot transfera in acelasi liceu dar pe alt profil? Dar acum pana nu incepe scoala? Si cum ma transfer? (adica imi trebuie alt dosar sau ceva?) Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Daca sunt locuri libere te poti transfera, dar daca nu, poti sa incerci sa te transferi dupa primul semestru.

| Drack550 a răspuns:

Cred ca poti sa te transferi si acum daca mai sunt locuri.Cel mai bine te duci al liceul respectiv la directiune si vorbesti si spui ce si cum doresti.Succes.