| anonim_4396 a întrebat:

Am mai postat o data intrebarea dar nu a aparut, revin cu amanunte.Sotul meu se uita la filme porno nu mi se pare esit din comun dar am vazut ca majoritatea acelor filme erau fiul face sex cu mama, mama face sex cu fiul mi-am cam pus un semn mare de intrebare...am descoperit in istoric toate site-urile accesate de el in lipsa mea.Mai mult cand i-am spus nu a recunoscut ca a intrat si pe site-uri de matrimoniale, asta ma cam intors la 180 grade, plus ca comportamentul lui lasa de dorit se comporta foaret urat cu mine, urat din partea lui nu pot sa stiu ce e in mintea lui poate nu-l mai atrag el oricum lipseste motivat cu serviciul cate o saptamana de acasa ma gandesc la tot ce-i mai rau imi vine sa o iau razna.va rog, pareri .fundita.sincere pareri.

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Ai dreptate e dubios. Si eu mi-as face griji. Poate faptul ca sunteti atat de mult timp despartiti a racit relatia. Ai grija!

| thealchemist a răspuns:

Deci are un fetish pentru femei mature sau incest iar pe deasupra incearca sa ia contact cu alte femei pe matrimoniale...
pare ca nu mai e interesat numai de tine, asta e, dar ca sa fii sigura ca te inseala e altceva. trebuie sa vezi daca chiar se intilneste cu alte femei, altfel poate ca e doar o faza trecatoare in care are fantezii ceva mai neobisnuite.

| littleladybug a răspuns:

Incearca sa discuti cu el si sa vezi ce se petrece cu el. Incearca sa ii spui ca te deranjeaza comportamentul sau si sa incerce sa se schimbe. Aveti copii? Daca da e cam pacat sa va despartiti. Copiii o sa sufere din cauza lipsei tatalui. Ai grija ce faci si nu uita... discuta deschis cu el si spune'i tot ce ai pe sufletwinking. daca te iubeste iti va intelege disperarea... spune'i ca il iubesti si ca nu vrei sa se ajunga din cauza asta la despartire happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar TU mai esti FEMEIE? Sper sa intelegi intrebarea! ( adolf )

| clauditaclaubirtoc a răspuns:

Poate te inseala sau poate e doar imaginatia ta dar da ca aveti un copil si sa fie si fata eu asi fi cu ochii in 4 in locul tau daca ma intelegi ce vreau sa zic iti dau un sfat spioneazal si vei afla funda?