| albeirebeca a întrebat:

Buna,am nevoie de un program de editat poze online in afara de PicMonkey siPiZap. Sper sa gasesc un raspuns.Dau

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Iti recomand a Nu folosi aceasta optiune pe NET deoarece pozele tale pot ajunge si pe youtube si pot uneori sa contina ceva intim numai al tau si nu doresti sa fie public!
Iti recomand sa descarci free programe ce te ajuta sa iti prelucrezi pozele, le poti pastra sau modifica tu cum doresti si sunt ale tale nu ale tuturor nu? Succes!

| Alexandru98 a răspuns:

Photoshop