| dعα a întrebat:

Am o intrebare:cum a fost scoala? Sii apropo ce premiu ati luat?

Răspuns Câştigător
| thedistroyer a răspuns:

A fost un an lung, obositor dar sunt fericit ca s-a terminat cu bine.Am mers la concursuri si olimpiade : am luat mentiune la engleza si romana si la olimpiada la fizica am luat locu 3 si nu am mers la nationala deoarece nu este la clasa a 6.am avut mult de invatat dar uite ca a mai trecut un an de scoala, ma astepta multi de acum inainte(sunt in a 6) dar va fi ok.Am luat premiul 3 cu 9, 80

6 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Premiul 1, cu cea mai mare medie din clasa 9, 80.

| Michaela89 a răspuns:

Premiul 2 in clasa a 6-a cu media 9, 76.

| alexsoare a răspuns:

Premiul intai 9, 97.
Cred ca toate zilele de scoala nu se compara cu ziua de astazi pentru ca in untimele luni de scoala cercul nostru de pictura si-a depasit laturile artistice pana la design-ul si creerea unor rochii si tricouri fabuloase tote handmade. probabil cel mai important moment a fost atunci cand am pasit pe scena scolii si mi-am prezentat creatia.
Asta este un an pe care nu-l voi uita cu usurinta!

| Gellyfish a răspuns:

Mentiunea II.cu 9.55.sad

| Anonim1234567899999 a răspuns:

Grea rau|( cls a 6a) si premiul I big grin...ca de obicei

| PrintSeSa a răspuns:

A fost super tare, mult mai usor ca in clasa aV-a pentru ca acum cunosc profesorii si obiceiurile lor.Premiul I. tongue