| DeDeDya a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul... Azi cand am intrat mergea perfect. Bun, eu am contul din 2011 si am postat azi niste chestii pe el (mereu postez pe facebook-ul asta). Vreau sa va spun ca, mai devreme am intrat pe el si in cronologie imi aparea "Mai devreme in 2012". Am crezut ca nu are nimic... Am pus o fata sa se uite la profilul meu si ii arata la fel. Acum, nu mai imi apare nimic in cronologie straight face nici ce am facut in 2012 si nici in 2011. Va rog dau funda daca ma ajutati sa scap de problema PS : m-au etichetat multe persoane la ora asta si nici nu imi apare in cronologie straight face.

2 răspunsuri:
| butusan a răspuns:

E un virus.

| anotherstalker a răspuns:

Nu te prea pot ajuta cu rezolvarea problemei dar pot sa iti zic ca nu e vorba de data de cand il ai. Al meu e din 2008 si nu am avut probleme... decat la ultima poza pe care am postat-o, nu mi-a aparul pe pagina profilului meu, insa am primit like-uri (mai putine decat de obicei, deci nu stiu daca a aparut la toti prietenii mei)