| viorelutza a întrebat:

Buna am si eu o curiozitate, am banuit ca cineva m-a sters de pe mess si eu la fel am setat sa ii apar mereu offline si l-am eliminat de p lista, acum am intrat pe mess de pe mail si vad ca aceea persoana imi apare online in lista. oare care e explicatia? voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| potzo a răspuns:

Daca te streseaza pana sa si il vezi online atunci da-i delete din lista sau ignore

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Explicatia este ca el/ea nu te-a sters de pe mess! (tu il vezi dar el nu te mai vede)!