| RecycleBin a întrebat:

am si eu o intrebare. poate ca unora vi se va parea putin deplasata sau locul ei nu e aici, dar m-am gandit ca intr-o comunitate asa mare as putea sa gsesc ceva.intrebarea este adresata persoanelor din suceava.
as vrea sa stiu daca sunt persoane care trec in clasa a noua si vor sa vina la liceul cu program sportiv.am pus intrebarea pentru ca as vrea sa stiu ce colegi voi avea.multumesc si sper sa nu aveti unn de comentat cu privire la intrebare. pup si funda

1 răspuns:
| BMVkosmin a răspuns:

Pai colegi care le plac mult sportul... rolling on the floor ce raspuns am dat si eurolling on the floor=]]