| Gabitza a întrebat:

am si eu o intrebare si sper sa ma puteti ajuta happy am de facut un proiect la facultate si proiectul este la informatica economica. Ideea e ca proiectul trebuie sa fie in excel si trebuie sa descopar eu o particularitate a excel-ului sa o adaug in proiect! Marea mea intrebare este... cine imi poate spune o particularitate a acestuia? va multumesc! :*
promit sa acord fundita raspunsului ce imi va fi folositor! happy

1 răspuns:
| Andrei07565486 a răspuns:

Daca imi dai mai multe detalii te-as putea ajuta eu, am m-ai facut proiecte asemanatoare,