| mihaeladulcikk a întrebat:

Buna :* Am si eu o problema cu chatul pe facebook,.Ma loghez, iar dupa cateva minute imi arata ca chatul e deconectat, oare de ce? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Alina_7376 a răspuns:

Verifica conexiunea la internet

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mie imi face asa cand am probleme cu internetul. Cum a mai spus cineva verifica-ti conexiunea.

| mihaeladulcikk explică:

Nu este numai la mine, am uitat sa specific si la mama si la fratele meu la fel se intampla...am banuit ca o fii de la ei thinking, dar vroiam sa fiu sigura big grin

| Yandel a răspuns:

Si mie mi se intampla, o fi o eroare de la ei, am crezut ca numai la mine e.

| AroundZendaya a răspuns:

Pai, de cate ori intri pe fb si iti apare ca esti deconectat de pe chat intrii la optiuni si dai "conecteaza-te". Si mie mi se intampla la fel, adica la oricine happy