| teutzykapiki a întrebat:

am si eu o tableta care nu mi se conecteaza la wi-fi iar daca o face se intampla foarte rar, cand dau sa pun parola si sa o conectez apare "Authentication problem " si " saved, secured" cum as putea sa fac ca sa mearga?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e problema de la receptorul wireless al tabletei ori dispozitivul wi-fi care il ai in casa nu-si mai face treaba cum trebuie. Incearca cu altceva cum ar fi mobilul si daca merge inseamna ca tableta e beleaua.

| WR104 a răspuns:

Inseamna ca bagi parola gresita.

| teutzykapiki explică:

Nu, nu bag parola gresita