| Ovidel2977 a întrebat:

Buna
Am un abonament de 7euro pe Orange
Si in fiecare luna mi se adauga automat 200min si 200sms in retea si 7 euro credit sa imi activez o oferta cu net sau care vreau.
Si pana acuma 2-3 aveam oferta 7euro cu 3000 de minute si sms in retea si 300MB.
Am dezactivat optiunea aceea cu 7 euro alaltaieri si oferta imi expira in data de 7.12. 2013 si daca aveam 7 euro in cont se reactiva automat.
Dar eu am reactivato sa imi fac alta optiune de aia 7 euro.
Si acuma sun la 333 si imi vin 2 mesaje unu ca am 200 sms si min in retea pana la data de...si ca am 0. 1882 euro credit.
De ce nu mi-a mai dat acei 7 euro?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Vrem sa verificam si noi situatia, asa ca te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helpers