| byby965 a întrebat:

Buna!
Am un calculator nou iar ecranul dupa ceva timp mi se inchide spune ceva de genul "No signal"si se deschide iar.
Ce problema are. Ma puteti ajutabig grin

Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Uita-te bine in spatele monitorului si a unitati daca este bagat bine cablul ce duce de la unitate le monitor si daca nu este rupt.

3 răspunsuri:
| DeathAngel1 a răspuns:

Este din cauza unui cablu ce duce in unitate cablul ala cu niste chestii ca piulitele incearca sa il bagi mai bine daca nu merge inseamna ca nu e bun si iti iei altu e ieftin nu e cine stie ce

| PetrisorEfrem a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si foarte mult mi-a luat sa caut cum sa "repar" si nu am reusit, l-a facut mama cand facea curatenie...asa cum spune si stefannvladulescu19, verifica cablul din monitor in unitate daca este bagat bine, la mine asta a fost problema laughing

| geany0015 a răspuns:

Bagaa mai bine mufa din spate la monitor!