| Pufulete666 a întrebat:

Am un telefon Allview A5 quad. Cineva mi-a introdus codul de deblocare de prea multe ori si mi l-a blocat. Am intrat in recovery mode si vreau sa selectez Reboot. Stie cineva cum se poate selecta? Daca apas power se aprinde, cu minus dau in jos si plus nu dace nimic..banuiesc ca e o combinatie de taste...
P.S. : Nu imi da voie sa intru in contul Google, probabil pentru ca atunci cand mi-a fost blocat nu era conectat la internet... angry

1 răspuns:
| sappy a răspuns:

Eu asa stiam
Butonul Volum + (merge in sus in meniu)
Butonul Volum - (in jos in meniu)
Butonul Power (selectezi optiunea aleasa)

Daca nu reusesti sa gasesti solotia intra aici si intreaba, vei gasi raspunsul cu siguranta:
http://forum.softpedia.com/......e__st__810