| ionutz_1767 a întrebat:

am un telefon nokia 6500 Slide si nu merge sa fac update la soft ma poate ajuta cineva?
Cand incerc sa dau update soft cu programu Nokia PC Suite imi zice "Regretam, serviciul Nokia Software Updater este momentan indisponibil.Var rugam sa incercati din nou mai tarziu." Si cand incerc fac update soft cu programu Nokia Ovi Suite imi zice tot ceva de genu a ce-a ceam scris mai sus in ghilimele doar ca putin diferit.
Va rog ajutati-ma si pe mine?

Răspuns Câştigător
| conundrum a răspuns:

Incearca mai tarziu

2 răspunsuri:
| ionutz_1767 explică:

Am incercat de dimineata tot incerc si tot la fel zice.

| ionutz_1767 explică:

Tot incerc de dimineata dar degeaba, tot acelasi lucru imi zice
Ce pot sa fac?