| Loonathicc a întrebat:

Anul trecut in august am fost operata de apendicita. Duminica am fost la alergat pentru ca nu am mai facut sport de dinainte de operatie. A doua zi dupa alergat m-a luat durerea in partea operatiei si ma durea in special cand mergeam si daca stateam pe piciorul drept si m-a durut toata saptamana, azi fiind joi. Mentionez ca nu am alergat mult, doar vreo 500 de metri in alergare usoara. Sunt durerile normale dupa atata timp?

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

E posibil sa te fi fortat prea tare dar iti recomand sa mergi la un control preventiv.