| karinaolaru a întrebat:

As dori sa imi donez jucariile de plus, pe care nu le mai folosesc de mult timp, unor copii nevoiasi. Cei din Brasov, stiti cumva unde as putea sa fac acest lucru? Multumesc

2 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

S-au instalat in tot orasul containerele alea albe cu scris rosu, unde poti dona jucarii, pantofi, haine... poti incerca acolo sunt vreo 40 in tot brasovul

| Fatamuntilor a răspuns:

Sau poti incerca la centru de plasament sau case de copii.Intreaba la primarie!