| xrollover a întrebat:

as dori sa stiu cum as putea sa imi vad cartea de munca.Am auzit ca este pus pe un site dar tot il caut de ceva timp si nu il gasesc.imi puteati da un link sau un nume multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Carnetul(nu cartea) de munca nu este pus pe nici un site si acum nu mai exista, de la 1 ianuarie a.c. Exista doar Registrul General de Evidenta al Salariatilor, in format pe hartie si format electronic(in prezent REVISAL 5.0.6). Pentru accesarea REVISAL este nevoie de o parola, pe care o primesc doar angajatorii, pentru a putea inscrie in el salariatii. Numai bine!