| RoxannaB a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu cum e liceul Nicolae Kretzulescu cum sunt profi elevi chestii de genu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.eu sunt din kretzu... e dragut.eu l-am ales pentru ca era economic dar nu regret,, chiar incepe sa imi placa... una din probleme ar fi faptul ca e foarte strict:nu poti fuma, nu poti intra pe poarta fara uniforma, nu poti iesi din liceu pana la ora 2, se pun absente si se scad note la purtare sau din astea. dar in rest e dragut daca ai parte si de niste colegi simpatici chiar o sa iti placa.
profii sunt buni. mie nu mie se par prea exigenti, predau bine si unii sunt de gasca

sper ca te-am ajutat si daca te decizi sa intri sper sa iti placa happy

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Majoritatea sunt fete la Nicolae Kreztulescu.hee hee mai putini baietihappy

| dianarockstar42_8784 a răspuns:

E super tare acolo.
profii sunt okei
elevii nu sunt fitosi. sunt de treaba colaboreaza cu tine