| imelenama a întrebat:

Bună as vrea sa îmi cumpăr decorațiuni de craciun( instalatie turturi și pentru brad) de pe ce site-uri sa comand? Nu eMAG, Dedeman.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi intr-un magazin fizic. Nu intotdeauna online, primesti ce comanzi. Comenzile online sunt doar pentru puturosi.

| aditimus a răspuns:

Incearca la Jumbo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut in toate magazinele la care am fost din noiembrie incoace decoratiuni multe pe alese
Lidl kaufland auchan carrefour penny toate au
Daca dai comanda acum poate ai ghinion sa vina dupa craciun nu risca

| MissRebeca a răspuns:

Mergi în Jumbo, sunt o multime de chestii frumoase si preturile cele mai mici dintre toate magazinele. Considerabil mai mici!