| serjinioserjinio a întrebat:

As vrea sa stiu daca pe Placa de Baza Asus P5G41-M-LX ar merge Placa video Forsa NVIDIA GeForce 9800 GT, PCI-e, 512 MB DDR3, 256-bit.Va rog frumos am nevoie urgent si dau fundita.Multumesc! Dar vreau sigur raspunsul si dau sigur

Răspuns Câştigător
| TheOne_6493 a răspuns:

Da merge 90% pentru 100% da maine un tel la pcgarage spune-le ca ai placa de baza Asus P5G41-M-LX si ai vrea sa cumperi placa video.
si dupa intrebi e compatibil.
Fundabig grin

3 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Da merge daca e placa de baza pci express si placa video pci express sunt compatibile 100% funda?

| filaret03 a răspuns:

Da merge 90% pentru 100% merge daca vrei eu iti zic ca mere funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei uitete: http://mondenadela.blogspot.com e cel mai tare
gasesti orice iti trebuie ! deschide;)