| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

As vrea sa stiu daca telefonul BOSTON de la Orange este bun
sa il cumpar sau sa nu?

3 răspunsuri:
| me a răspuns:

Avantaje:
dimensiunea ok pentru un smartphone.

viteza buna, pentru ca nu are prea multe aplicatii instalate implicit.
touch-ul merge bine

dezavantaje:
are putina memorie. Fara card microSD, nu merg anumite functii: ex. camera foto nu merge fara un card instalat

plasticul carcasei. Am avut asa ceva la primul Diamond si acum la Diamond2. Nu ma dau deloc in vant dupa ea. In timp se toceste si arata nasol.

dupa ce ca nu e prea multa memorie, pe aparat mai sunt instalate cateva jocuri
: Tetris, Monopoly, Sims 3. In varianta demo din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut un comentariu recent pe site la Orange in sectiunea Review, a acestui telefon happy suna cam asa happy :

CONTRA

este un telefon de tot r-----l. in telefonul bunicii, ala de ebonita, auzeam in casca daca suna, sau este ocupat, ceea ce la acest telefon de mileniul 3, nu pot.internet-ul merge doar cand vrea el, GPS-ul, nu mai vorbesc, si mai este singurul telefon (desi Orange) la care nu gasesti pe site setari de net. mi se pare o achizitie proasta, cu un sistem de operare depasit, deci nu il recomand.

Mai bine incearca sa mergi la un Orange Shop, si sa al vezi acolo, daca il au expus happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare telefon