| Bianca_8569 a întrebat:

As vrea sa stiu la ce ora pot lua un maxi taxi sau un microbuz din Aeroportul Baneasa spre Bacau duminica (1 august ) in jurul orei 12 sau orice informatii necesare... DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| msonegirl a răspuns:

Ai unul la 8 dimineata si ajunge la 2 si unul care pleaca la 14:30...

Le gasesti si aici: http://www.autogari.ro/Transport/Baneasa-Bacau/16346-79.aspx

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Intra pe net la mersul microbuzelor. spre directia bacau si gasesti orarul bafta