| Andrei199511 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot sa sterg un anti-virus ( BItDefender ). Am incercat sa il dezinstalez si s-a luat cuurentul cand nu mai era mult...si acum nu il mai gasesc la Add or Remove Programs. Am incercat si cu Your Unistaller dar nu l-am gasit in lista programelor care pot fi sterse.
Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

Uite cum sa faci :
1.Descarci programul : http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
2. Te uiti la ghid cum il instalezi/folosesti si iti explica ei tot in limba romana.

Programul sterge orice cu totul fara sa lase urme sau fisiere.

Funda?:D

3 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Incearca de la Start-All Programs si cauti dezinstall.
sau mergi in partitia unde ai programele, intri la programul respectiv si cauti dezinstalarea!
Bafta!

| edy132 a răspuns:

Multumesc pentru fundita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.ai incercat la control panel la add or remove programs si nu merge?