| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

cand intru pe hi5, mi se blocheaza de tot, nu pot sa fac nimic iar apoi apare o casuta in care e scris:A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 tu run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive.Do not want to abort the script? Deci, inteleg ce inseamna dar nu stiu din ce cauza apare asta, eu am dat yes si asa am iesit de pe hi5 dar altceva nu pot sa fac, nu mi-a mai aparut niciodata asa, ce se intampla?worried si puteti sa-mi lasati si adresa voastra de hi5big grin

31 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Si eu am patit la fel. Nu stiu cauza. E o eroare de la ei.

| Deea a răspuns:

Si mie imi apare la fel. x(

| hugo a răspuns:

Problema aceea este de la acel avatar animat care il ofera hi5 pe pagina ta de profil...eu i-am dat ies si mi-a rezolvat problema singura(depinde si ce browser folosesti) daca nu incearca sa descrci versiunde 10 de flesh! Bafta!happy

| Ramina a răspuns:

Si mie imi apare exact la fel straight face credeam ca are ceva la mine.laughing dar vad ca nu`s singura.eu cand dau yes dispare aia si apare din nou dupa ceva timp si daca dau no se blocheaza pagina straight face.

| Alina a răspuns:

Da-i yes d cate ori apare si pana la urma o sa dispara d tot

| madalinutza a răspuns:

Poate ti-a blocat cineva hi5-ulstraight face
Mai bine fatzi altulhee hee
sau
iesi dp hi5
si nu intra.
incearca mai spre seara
poate ca o sa mearga daca nu intri un timphappy

| Sapphire a răspuns:

Si mie mi se intampla aceeasi chestie de cateva zile si in plus nu imi incarca imaginile de pe mai multe site-uri. thinking
incearca sa instalezi alta versiune adobe.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu madalinutza nu i l-a blocat nimeni, si mie imi apare de vreo ora.Cred ca e o eroare la hi5.Asteapta si intra peste cateva ore, e posibil sa nu mai apara.

| Roxana6044 a răspuns:

Si mie imi apare era cat p`aci sa`mi reinstalez opera dk nu si windowsul laughing... da acum m`am mai linistit big grin

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Si mielaughing`Pai lasa-o tu big grin

| UndercoverGirl_1581 explică:

Asa-mi scrie de aseara, apai avea timp vreo 10 ore sa-si tot revina, si in plus asa scrie si la o pr de-a mea nu numai mieworried or intrat dracii in hi5, la voi nu-i asa?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aceeasi problema laughing))
daca dau no mi se blocheaza si trebuie sa ies daca dau yes merge cateva minute dupa care iar apare intrebarea aia laughing)) ...cine stie ce au astia de la hi5thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face Si mie mi se intamplaaa! E oribil, mi se blocheaza din minut in minut. Ce versiune Adobe Flash Player folosesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Ma gandeam ca sunt singura in situatia asta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie a inceput sa-mi apara de aseara chestia asta si pana acum nu aveam nici o problema, pur si simplu a aparut dintr-o data si n-am schimbat nimic la hi5, credeam ca o fi vreo problema de la adobe flash player, l-am dezinstalat si l-am instalat iar si aceleasi lucru, cred ca de 3 ori am facut chestia asta am instalat ala 10 cel mai nou si tot nu s-a rezolvat nimic si parca merge si mai greu pagina de hi5 acum...George la tine s-a rezolvat problema dupa ce l-ai instalat din nou? ca la mine degeaba si nu stiu ce sa mai fac efectiv ma enerveaza nu stiu cat mai dureaza problema asta o sa dispara pana la urma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa'i ia draci straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema a celor de la Adobe...este o reclama animata care provoaca problema respectiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e de la ceva reclame care tot apar pe paginile sitului, daca va uitati atenti este un anumit tip de reclama care nu ruleaza atunci cand apare eroarea... nu stiu ce sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare dar sa va zic de ce...
Nu e de la Adobe Flash Player! am ultima versiune! el ruleaza la capacitati maxime!
Daca intrati pe hi5...veti vedea o gramada de Plug-inuri adica.>Reclame...Maimutoiu ala care va arata starea.videoclipuri.etc.filmulezte.

Eh si asta face sa depaseasca actiunile lui Flash Player ca practic...cu flash player merg toate astea!

daca doriti sa nu mai se blocheze va duceti sus la UNELTE>Suplimente>PLUGIN-uri...si jos de tot aveti Adobe Flash Playe rsi dati dezactiveazza...si nu se mai blocheaza!

mersi anticipat.Shimano!

http://gabi-tza.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema laughing)) e de la hi 5 din cauza ca se tot lucreaza la el! o sa fie ok! cius:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge nimic, se deschide, dar nu ma lasa sa-mi editez nimic, sa sterg comntarii... mi s-a sters jumate din pag. de profil...heeeeelp! pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe net program Adobe Flash Player 10 download si iti da un program un F de culoare rosie si il descarci si il instalezi si apoi vezi daca merge

| LaYeR a răspuns:

Ai putea sa sa instalezi Adobe Flash player10 si daca il ai ar trebui sa il instalezi din nou si mie mi s-a intamplat asa.

| sfo a răspuns:

Da, măh şi mie...

| pacman a răspuns:

mi-a aparut si mie astazi... am dat no si s-a blocat, apoi am intrat iarasi, am dat yes si acum merge normal!

| Ioio a răspuns:

laughing...nu-i stres! si mie a inceput sa-mi apara asasad...
nu stiu fatzi alt hi5.cred ca asa o as fc si eutongueoh go on

| arny a răspuns:

Si eu am patit la fel e o eroare de la ei... mai mult ca sigur laughing

| arny a răspuns:

Buna, si eu am patit la fel e o eroare de la ei

| mrsruru a răspuns:

Am aceiasi problema sad. Si nu mi se intampla numai cand incerc sa intru pe hi5.straight face

| shimano a răspuns:

Si mie imi apare dar sa va zic de ce...
Nu e de la Adobe Flash Player ! am ultima versiune! el ruleaza la capacitati maxime !
Daca intrati pe hi5...veti vedea o gramada de Plug-inuri adica.>Reclame...Maimutoiu ala care va arata starea.videoclipuri.etc.filmulezte.

Eh si asta face sa depaseasca actiunile lui Flash Player ca practic...cu flash player merg toate astea!

daca doriti sa nu mai se blocheze va duceti sus la UNELTE>Suplimente>PLUGIN-uri...si jos de tot aveti Adobe Flash Playe rsi dati dezactiveazza...si nu se mai blocheaza!

ms anticipat.Shimano! http://gabi-tza.hi5.com