| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa transportul prin Posta Romana?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Depinde daca e cu ramburs sau fara, si de greutate. De ex, eu la aproape 1kg, cu ramburs de 133, platesc 11 lei.

| Jipa95 a răspuns:

Depinde de greutatea coletului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1,20 la kilogram.De pe siteuri costa in funtie de cat vor ei. Poate si 20 de lei coletul(in functie de cate kg are are) poate si 8 lei de pe anumite siteuri care au ca taxa postala o suma fixa, indefirent de greutatea coletului.dar in general de la persoana fizica la persoana fizica, taxa postala este de 1, 20 lei la Kg.

| Casiiiii a răspuns:

Depinde de site... si de greutatea coletului