| IFight4you a întrebat:

Caut detalii in legatura cu firma "Dominan Veres" care se ocupa cu plecatul la munca in Germania ea fiind din Oradea. Cei care ati mers sau stiti mai multe detalii despre ea va rog sa imi raspundeti...

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Firma apare inregistrata la Registrul Comertului ( deci, infintata) in anul 2013 (http://www.listafirme.ro/dominan-veres-srl-31381770/)
Eu n-as avea incredere intr-o firma nou infintata despre a carei activitate nu am detalii sau referinte--- parerea mea!