| Miruna3094 a întrebat:

Ce pot face daca o persoana a pus o poza cu mine pe hi5 ei si nu vrea sa o stearga? x-(
Multumesc

7 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Daca nu merge chestiunea cu "Reclama un Abuz", ameninta-l ca te duci la Politie. Succes!
O seara buna!

| SnicK a răspuns:

Dai jos la "Reclama Un Abuz" Si trimiti mesaj cum ca iti foloseste poza, si cu siguranta ar trebui sa o stearga ei.

| ForeignO a răspuns:

Pai, daca esti intr'o ipostaza nu prea placuta, pune si tu o poza mai deranjanta cu el la hi5winking

| Miruna3094 explică:

Halfknot asta sa fie un apropo sau ce?

| kukubau a răspuns:

. asta-i instigare la violenta laughing, folos o sol mai putin radicala, ceva dezvoltata de-a lungul miilor de ani, comunicarea laughing

| bradysandro a răspuns:

Nai ce face

| Lory95 a răspuns:

Pai numai daca ii afli adresa de mail si parola ca sa o stergi de pe cont...alfel nu ai cum.
Si eu am patit si i-am spart parola si am sters poza.

Sper sa iti fie de ajutor raspunsu meu.PWP