| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce stiti despre accidentul din Ungaria, un autocar si un tir care s-au lovit frontal azi dimineata? autocarul a plecat aseara din Arad si se indrepta spre Spania. M-am uitat la stiri si nu a spus numele celor morti sau raniti, si cred ca taica-meo a mers cu acel autocar.va rog daca stiti ceva sa-mi spuneti. dupa cat timp anunta politia familiile? mersi

1 răspuns:
| Alyn13 a răspuns:

Din cate am vazut au fost 5 morti dintre care 4 erau romanisi restul raniti. nume nu am gasit.bafta si sper sa nu fie tacica-tau. fundita:d